Akumulator 12V 12Ah
Koda: R-AKU.12V-12AHSorodni izdelki
Podroben opis izdelka
-
Specifikacije:
- 12V 12Ah
- Dimenzije (dolžina x širina x višina): 15 x 9,5 x 9,5
- Zaprta gelna baterija
- Primerna za ponovno polnjenje
- Brez vzdrževanja
- Ne prepušča elektrolita in ne kaplja - varna uporaba
- Možnost varnega delovanja baterije v kateremkoli položaju
- Odpornost na vibracije, skladiščna kapaciteta v širokem temperaturnem razponu
Prepričajte se, da ima baterija enake parametre in dimenzije kot električno vozilo ali druga naprava.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za avtomobilčke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | AKU.12V-12AH |
| Baterija: | 12V 12Ah |
| Dolžina: | 15 cm |
| Napetost baterije: | 12V |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 9,5 cm |
| Višina: | 9,5 cm |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
