Akumulator 12V 7,2Ah
Koda: R-AKU.12V-7AHSorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Specifikacije:
- 12V 7,2Ah
- Dimenzije (dolžina x širina x višina): 15 x 6 x 9
- Zaprta gel baterija
- Primerna za ponovno polnjenje
- Brez vzdrževanja
- Ne prepušča elektrolita in ne kaplja - varna uporaba
- Varno delovanje baterije v katerem koli položaju
- Odpornost na vibracije, skladiščna kapaciteta v širokem temperaturnem območju
Prepričajte se, da ima baterija enake parametre in dimenzije kot električno vozilo ali druga naprava.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za avtomobilčke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | AKU.12V-7AH |
| Baterija: | 12V 7,2Ah |
| Dolžina: | 15 cm |
| Napetost baterije: | 12V |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 6 cm |
| Višina: | 9 cm |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
