Avto na akumulator Perfecta YSA021A lakiran rumen
Koda: L-6432Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Ali vaš otrok sanja o svojem električnem avtomobilu? Zdaj lahko uresničite njegove sanje!
Od zdaj naprej lahko vaš otrok vozi svoj lastni avtomobilček. Izpolnite željo vašega otroka z nakupom Avta na akumulator Perfecta YSA021A lakiran rumen, ki pritegne pozornost vseh mimoidočih. Dovolite mu, da občuti veselje, svobodo in adrenalin vožnje v avtu.
Električni avtomobilček za otroke izgleda kot pravi avto - z razliko, da je velikost prilagojena otroku starem nekaj let. Močna in vzdržna konstrukcija iz visokokakovostnih materialov je odgovorna za neprekinjeno zabavo več let. Električni avtomobilček YSA021A je oblikovan v sodobnem dizajnu, ki zadovolji okus ne le najmlajših ljubiteljev avtomobilskih igrač, temveč tudi njihovih staršev. Notranjost, izpopolnjena do najmanjših podrobnosti in elementi, ki posnemajo prave dele, poskrbijo, da se bo vaš otrok počutil kot v pravem avtu - ki ga seveda lahko vozi sam.
Električni avtomobilček YSA021A je namenjen vsem otrokom, starejšim od 3 let. Avto ima certifikat CE in njegova montaža je izredno preprosta - vzame vam približno 30 minut.
Tehnični parametri električnega avtomobilčka YSA021A:
- Motor: 180W
- Baterija: 24V7Ah
- Menjalnik: Samodejni, 3 hitrosti
- Dimenzije vozila: 173 cm x 104 cm x 66 cm
- Hitrost: 13-15,5 km/h
- Teža: 58kg
- Max. obremenitev: 100kg
- Čas polnjenja: 8 ur
- Čas delovanja: do 1 ure
- Zavora: Samodejno ob sprostitvi pedala za plin
Oprema električnega avtomobilčka:
- Varnostni pasovi: ✓
- Odpiranje vrat: ✓
- Ključi: ✕
- Sedež: Mehko ekološko usnje
- Kolesa: Napihljiva
- Svetila: Sprednja in zadnja LED
- Avdio: MP3 vhod, USB, SD, Bluetooth
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški električni avtomobili |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5908275993865 |
| Barva: | rumena |
| Motor: | 1x180W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 24V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 90 minut |
| Daljinsko vodenje: | Ne |
| Dolžina: | 173 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 15, 7, 8, 16, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Dvosed |
| Lakirano: | Da |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 100 kg |
| Max. višina otroka: | 140 cm |
| Mere paketa: | 173 x 94 x 47 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke, Za dva otroka |
| Napetost baterije: | 24V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Da |
| Odpiranje vrat: | Da |
| Oprema vozila: | MP3 |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Radio: | Ne |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 104 cm |
| Širina sedeža: | 32 cm |
| Število hitrosti: | 3 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 58 kg |
| Tip koles: | Napihljiva |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | 2-točkovni |
| Velikost koles: | 32 cm |
| Višina: | 66 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Avto |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Da |
| Vžig s ključem: | Da |
| Zmogljivost motorja: | 180W |
| Zvok vžiga: | Da |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
