Avto na daljinsko vodenje Off-Road R/C 1:18 40km/h
Koda: L-8427Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Offroad ekspedicije in moč adrenalina, to je daljinsko vodeno vozilo Off-Road 1:18. To vozilo bodo uživali ne samo otroci, ampak tudi odrasli. Vozilo doseže hitrost do 40 km/h.
Specifikacije:
- Barva: črna
- Material: kovina, elektronski deli, guma, umetni material
- Merilo: 1:18
- Baterija: 7,4V 850 mAh (priložena)
- Frekvenca: 2,4GHz
- Oddaljenost daljinskega upravljanja: 80 m
- Čas vožnje: 20-25 minut
- Čas polnjenja: približno 120 minut
- Potrebne baterije: 3 x AA 1,5V
- Hitrost: 40 km/h
- Teža izdelka: 880g
Paket vsebuje:
- Daljinsko vodeno avto
- Daljinski upravljalnik
- Baterija 7,4V 850 mAh
- Polnilec za baterijo
- Nalepke
Dimenzije:
- Daljinsko vodeno avto: 28 x 19 x 18 cm
- Daljinski upravljalnik: 15 x 9 x 19 cm
- Dimenzije pakiranja: 48 x 25 x 17 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Avtomobili na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5903802458169 |
| Barva: | Črna |
| Model: | Terenski avtomobil |
| Čas polnjenja: | 120 minut |
| Dolžina: | 28 cm |
| Doseg daljinskega vodenja: | 80 metrov |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Material: | Plastika, Železo |
| Max. hitrost: | 40 km/h |
| Merilo: | 1:18 |
| Namembnost: | Za fante |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Priporočena starost: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 18 cm |
| Teža: | 0,88 kg |
| Višina: | 19 cm |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
