Avto na daljinsko vodenje Rally 1:10 zelen
Koda: L-5113Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Avto na daljinsko vodenje v barvni, športni grafiki. Predstavljeni model je izdelan v merilu 1:10, kar mu daje neverjetno realističen videz. Avto direktno z dirkališča bo navdihnil sanje vsakega mladega dirkača. Avto na daljinsko vodenje R/C podpira pravilen razvoj veščin, kot je upravljanje avtomobilčka pri otroku, kot tudi krepitev koncentracije in razvoj ročnih veščin, spretnosti in prebrisane pameti.
Učinkovit in lahek dizajn igrače ter možnost daljinskega upravljanja so le nekatere izmed prednosti izdelka. Vozilo je izdelano iz PVC materiala, ki je odporen na nizke temperature, deformacije, udarce in eksplozije. Mehke gumijaste gume vozila zagotavljajo odličen oprijem na različnih vrstah cestišč.
Daljinski upravljalnik priložen dirkalnemu setu deluje na frekvenci 2,4G, kar zmanjšuje motnje med igro. Opremljen je z gumbi za nadzor vožnje naprej - nazaj, desno - levo.
Da bi vaš otrok užival v igri, je potrebno daljinski upravljalnik opremiti z 2 x AA 1,5 V baterijami. Avto je namenjen otrokom od 14. leta dalje.
Dimenzije avtomobila: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Dimenzije embalaže: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Avtomobili na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5907625589611 |
| Barva: | zelena |
| Model: | Dirkalnik |
| Dolžina: | 44 cm |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Material: | Plastika |
| Merilo: | 1:10 |
| Namembnost: | Za fante |
| Potrebne baterije: | 2 x AA |
| Priporočena starost: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Teža: | 0,72 kg |
| Višina: | 15 cm |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec, Avto |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
