Daljinsko voden traktor Farmer 2,4 GHz s prikolico in efekti - Poškodovana embalaža - S-1908-6T
Koda: SLEVA1405Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Kmetijski traktor na daljinsko upravljanje je idealna igrača za male kmete in vse navdušence nad traktorji! Ta model traktorja je opremljen ne le z realističnim dizajnom, temveč tudi s svetlobnimi in zvočnimi učinki, ki v igro prinašajo še več zabave. Traktor je idealen za otroke od 3 let in ponuja veliko interaktivnih funkcij, ki razvijajo ustvarjalnost in motorične sposobnosti.
Priložen je tudi priklopnik, na katerega lahko otroci naložijo "les", kar še dodatno izboljša igralno izkušnjo. Traktor deluje na baterije, ki so priložene. Upravljanje traktorja je zelo preprosto zahvaljujoč intuitivnemu daljinskemu upravljalniku.
Ta igrača je odlična za otroke, ki se želijo igrati kmeta in razvijati svojo domišljijo med vožnjo traktorja in priklopnika.
Tehnični podatki:
- Funkcije: Svetlobni in zvočni efekti, daljinsko upravljanje
- Napajanje:
- Traktor: 3,7 V 500 mAh Li-ion akumulator (2 kosa)
- Daljinski upravljalnik: 2× AA bateriji (nista priloženi)
- Čas delovanja: Do 50 minut z enim polnjenjem
- Čas polnjenja: Približno 2 uri
- Frekvenca: 2,4 GHz (za nemoteno upravljanje)
- Material: Plastika in zlitina
- Merilo: 1:24
- Dimenzije traktorja: 41,5 × 15,5 × 12 cm
- Dimenzije prikolice: 22 × 10 × 4 cm
- Starost: 3+ leta
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktor na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | zelena |
| Model: | Traktor |
| Typ RC modelu: | Traktor |
| Baterija: | 2xAA (není součástí balení), 3,7V |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Namembnost: | Za fante |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Stanje blaga: | Nové, Poškozený obal |
| Starost: | 3+ |
| Teža: | 1,12 kg |
| Vsebina paketa: | Daljinsko vodenje, Traktor |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
