Dinosaur na daljinsko vodenje R/C rjav
Koda: L-7741Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Ali se vaš otrok zanima za Jurski park in prazgodovinske živali? Luskasta koža, široka glava in gibljiva čeljust dinozavra bodo zagotovo pritegnile pozornost vsakega malega raziskovalca. Dinosaur na daljinsko vodenje R/C rjav se premika naprej s pomočjo daljinskega upravljalnika. Poleg tega ima zvočne in svetlobne učinke - ob odpiranju ust zasliši se rjovenje in ima velike svetleče oči.
Daljinski upravljalnik v obliki dinozavrovega okostja je dodatna atrakcija in izgleda zanimivo na polici mladega raziskovalca. Glavno stikalo je nameščeno na trebuhu živali. Ko pritisnete desni gumb na daljinskem upravljalniku, se dinozaver premakne naprej.
Del kompleta:
- Dinozaver
- Daljinski upravljalnik
Dimenzije elementov:
- Dinozaver: 30 cm x 18 cm x 7 cm
- Daljinski upravljalnik: 9 cm x 7 cm x 3 cm
- Pakiranje: 34 cm x 21 cm x 10 cm
Dinozaver je napajan z dvema 1,5V »AA« baterijama (priloženi). Igrača je namenjena otrokom starejšim od 3 let.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Robot živali |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5903802453324 |
| Barva: | Rjava |
| Model: | Dinozaver |
| Dolžina: | 30 cm |
| Lastnosti: | Zvočni efekti, Svetlobni efekti |
| Material: | Plastika |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Potrebne baterije: | 2 x AA |
| Priporočena starost: | 4, 5, 6, 7 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 7 cm |
| Teža: | 1,3 kg |
| Višina: | 18 cm |
| Vrsta živali: | Dinozaver |
| Vsebina paketa: | Daljinsko vodenje, Dinozaver |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
