Dinosaur Tyranosaurus Rex na baterije zelen
Koda: L-1396Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Dinosaur Tyranosaurus Rex na baterije zelen je odlična imitacija dinozavrov, ki so živeli pred milijoni let. Ob pritisku na gumb se dinozaver lahko premika naprej in nazaj, spremljajo pa ga svetlobni in zvočni učinki. Komplet je pakiran v škatli, zato je odlična izbira za darilo.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Figurice |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 1818911314593 |
| Barva: | zelena |
| Motiv: | Dinozavri |
| Dolžina: | 45 cm |
| Lastnosti: | Zvočni efekti, Svetlobni efekti |
| Material: | Plastika |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Stanje blaga: | Novo |
| Teža: | 0,89 kg |
| Višina: | 23 cm |
| Vrsta: | Figurice dinozavrov |
| Vrsta dinozavra: | Tyrannosaurus Rex |
| Vrsta živali: | Dinozaver |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
