Dirkalni avto na daljinsko upravljanje Rally 1:10 bela - Poškodovana karoserija - L-5112
Koda: SLEVA1383Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Daljinsko vodeni dirkalni avto v barviti, športni grafiki. Predstavljeni model je izdelan v merilu 1:10, zaradi česar izgleda neverjetno realistično. Avtomobilček naravnost s steze bo izpolnil sanje vsakega mladega dirkača. Daljinsko vodeni dirkalni avto na daljinsko upravljanje bo vplival na pravilen razvoj otrokovih veščin vožnje avtomobilčka, pa tudi na krepitev koncentracije ter razvoj ročnih spretnosti, spretnosti in iznajdljivosti.
Učinkovita in lahka zasnova igrače ter možnost daljinskega upravljanja sta le nekatere izmed prednosti izdelka. Avto je izdelan iz PVC, ki je odporen na nizke temperature, deformacije, udarce in eksplozije. Mehka gumijasta kolesa vozila zagotavljajo odličen oprijem avtomobila na različne vrste vozišč.
Daljinsko upravljanje, ki je priloženo dirkalni garnituri, sprejema 2,4G, kar zmanjšuje morebitne motnje med igro. Opremljen je s tipkami, ki upravljajo vožnjo naprej - nazaj, desno - levo.
Da bi se vaš otrok lahko zabaval, je treba daljinski upravljalnik opremiti z 2 x AA 1,5 V baterijama. Avtomobilček je namenjen otrokom, starim 14 let.
Dimenzije avtomobila: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Dimenzije paketa: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadar koli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Avtomobili na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Bela |
| Model: | Dirkalnik |
| Dolžina: | 44 cm |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Material: | Plastika |
| Merilo: | 1:10 |
| Namembnost: | Za fante |
| Potrebne baterije: | 2 x AA |
| Priporočena starost: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Stanje blaga: | Poškodovano |
| Širina: | 19 cm |
| Teža: | 0,72 kg |
| Višina: | 15 cm |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec, Avto |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
