Električni avto Audi SQ8 črn - Nepopoln - R-PA.BRD-2168.CZ
Koda: SLEVA1511Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Električni avtomobilček Audi SQ8 z dvema motorjema z 70W skupne moči ne sme manjkati v nobeni otroški garaži. Avtomobilček je napajan z baterijo s kapaciteto 12V 9Ah. Največja obremenitev vozila je 30 kg. Med vožnjo bo otroka zagotovo pritegnila glasbena plošča z MP3, Bluetooth in USB.
Avto lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom, ki deluje na frekvenci 2,4 GHz. Na daljincu so tri hitrosti in varnostni gumb STOP, ki s pritiskom takoj ustavi avto. Sedež je prekrit z ekološkim usnjem in ima varnostne pasove.
Tehnični parametri:
- Baterija: 12V 9Ah
- Motor: 2x35W
- Moč: 70W
- Nosilnost: 30 kg
- Teža: 12 kg
- Frekvenca daljinskega upravljalnika: 2,4 GHz
Dimenzije:
- Avtomobil: 98 x 54 x 44 cm (d x š x v)
- Sedež: 30 x 18 x 24 cm
- Kolesa: 20 x 8 cm
- Pakiranje: 102 x 53 x 30,5 cm (14 kg)
Oprema vozila:
- Varnostni pasovi
- Odpiranje vrat
- Sprednja in zadnja LED osvetlitev
- Glasbena plošča z USB, MP3 in Bluetooth
- Hupa in vnaprej posnete melodije
- Daljinski upravljalnik - varnostni gumb STOP
- Kolesa iz pene EVA
- Sedež, prekrit z ekološkim usnjem
- Indikator napolnjenosti baterije
Baterija in polnilec sta vključena v paket.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški električni avtomobili |
|---|---|
| EAN: | 5903864946581 |
| Barva: | Črna |
| Motor: | 2x35W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 12V 9Ah |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 98 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 30 kg |
| Mere paketa: | 102 x 53 x 30,5 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Da |
| Oprema vozila: | MP3, Daljinsko vodenje |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 3, 4, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Nové, Nekompletní |
| Širina: | 54 cm |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 12 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Da |
| Višina: | 44 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Avto |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 70W |
| Zvok vžiga: | Da |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
