Električni avto OFF ROAD EXTREME 4x4 črn 24V | 200W | 50 kg | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO usnje - Odprta embalaža - S-XMX637-24V-BLACK
Koda: SLEVA1472Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Električni avtomobil OFF ROAD z štirimi motorji s skupno močjo 200W ne sme manjkati v nobeni otroški garaži. Avtomobil poganja baterija s kapaciteto 24V 5Ah. Največja obremenitev vozila je 50 kg. Med vožnjo bo otroka zagotovo pritegnila glasbena plošča z MP3, Bluetooth, USB, AUX, radiem in vhodom za SD kartico.
Avto lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom, ki deluje na frekvenci 2,4 GHz. Na daljinskem upravljalniku so tri hitrosti in varnostni gumb STOP, ki s pritiskom takoj ustavi avto. Sedež je prekrit z ekološkim usnjem in ima varnostne pasove.
Tehnični parametri:
- Baterija: 24V 5Ah
- Motor: 4x50W
- Moč: 200W
- Nosilnost: 50 kg
- Teža: 14 kg
- Frekvenca daljinskega upravljalnika: 2,4 GHz
Dimenzije vozila:
- Vozilo: 105 x 63 x 70 cm (d x š x v)
- Sedež: 37 x 18 x 23 cm
- Kolesa: 28 x 9 cm
- Paket: 106 x 62,5 x 32 cm
Oprema vozila:
- Varnostni pasovi
- Sprednja in zadnja LED osvetlitev
- Osvetlitev zgornje letve
- Glasbena plošča z USB, radiem, MP3, AUX, Bluetooth, SD
- Hupa in vnaprej posnete melodije
- Začetni zvok
- Daljinski upravljalnik - varnostni gumb STOP
- Kolesa iz pene EVA
- Sedež, prekrit z ekološkim usnjem
Baterija, daljinski upravljalnik in polnilec so vključeni v paket.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadar koli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški električni avtomobili |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Črna |
| Motor: | 4x50W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 24V 5Ah |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 105 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje, Zgornji panel |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 50 kg |
| Mere paketa: | 106 x 62,5 x 32 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Napetost baterije: | 24V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Da |
| Oprema vozila: | MP3, Daljinsko vodenje |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Radio: | Da |
| SD kartica: | Da |
| Stanje blaga: | Nové, Rozbaleno |
| Širina: | 63 cm |
| Število hitrosti: | 2 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 14 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Da |
| Višina: | 70 cm |
| Vlečni pogon: | 4x4 |
| Vrsta vozila: | Avto |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 200W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
