Električni avtomobil Buggy Turbo 24V 4x200W roza - Rabljeno - S-XB2118-24V-PINK
Koda: SLEVA1543Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Električni avtomobilček Buggy Turbo s štirimi močnimi motorji s skupno močjo 800 W ne sme manjkati v nobeni otroški garaži. Avtomobilček poganja baterija s kapaciteto 24V 7Ah. Največja obremenitev vozila je 60 kg. Pri zagonu boste slišali zvoke motorja, med vožnjo pa bo otroka zagotovo pritegnila glasbena plošča z radijem, MP3, prednameščenimi melodijami, poleg tega pa se je na glasbeno ploščo mogoče povezati preko bluetooth.
Avto lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom, ki deluje na frekvenci 2,4 GHz. Na daljincu so tri hitrosti in varnostni gumb STOP, ki s pritiskom takoj ustavi avto. Sedež je izdelan iz visokokakovostne plastike in ima 2-točkovne varnostne pasove.
- Baterija in polnilec sta vključena v paket.
- Daljinski upravljalnik je napajan z dvema 1,5V AAA baterijama, ki nista priloženi.
Parametri:
- Baterija: 24V 7Ah
- Motor: 4x200W
- Moč: 800W
- Hitrost: 3 - 8 km/h
- Glasbena plošča: MP3, Bluetooth, Radio, SD kartica, Vgrajena glasba, USB
- Svetlobni efekti: sprednja in zadnja osvetlitev
- Indikator napolnjenosti baterije
- Material sedeža: Eko usnje
Dimenzije:
- Dolžina: 134 cm
- Višina: 77 cm
- Širina: 90 cm
- Širina sedeža: 51 cm
- Globina sedeža: 22,5 cm
- Višina naslonjala sedeža: 26 cm
- Višina od tal: 17 cm
- Razdalja od konca sedeža do pedala: 30 cm
- Paket: 129,5 x 74 x 52 cm
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški električni avtomobili |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Roza |
| Motor: | 4x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 24V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 10 - 12 ur |
| Čas vožnje: | do 90 minut |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 134 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Dvosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 60 kg |
| Max. višina otroka: | 120 cm |
| Mere paketa: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke, Za dva otroka |
| Napetost baterije: | 24V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Da |
| Oprema vozila: | 4x4, MP3, Daljinsko vodenje |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Preklapljanje hitrosti: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik, Teren |
| Priporočena starost: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Radio: | Da |
| SD kartica: | Da |
| Stanje blaga: | Rabljeno |
| Širina: | 90 cm |
| Širina sedeža: | 51 cm |
| Število hitrosti: | 3 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 33,5 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | 2-točkovni |
| Višina: | 77 cm |
| Vlečni pogon: | 4x4 |
| Vrsta vozila: | Buggy |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Da |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 800W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
