Električni avtomobilček Cabrio Fast Wing roza | EVA kolesa | 2,4Ghz - Razpakirano - S-699-EVA-PINK
Koda: SLEVA1557Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški avtomobilček Fast Wing z bogato opremo in inovativnim dizajnom. Notranjost avtomobila je opremljena s sedežem z varnostnimi pasovi, glasbeno ploščo z vhodi AUX, MP3, USB in gumbi z melodijami. Na poti boste posvetili s sprednjimi LED lučmi.
Otrok lahko avto upravlja popolnoma samostojno, vendar lahko starši posežejo v vožnjo z daljinskim upravljalnikom. Daljinski upravljalnik je opremljen z gumbi za vožnjo v vse smeri, preklapljanje hitrosti (3x naprej/1x nazaj) in tudi z varnostno zavoro.
Tehnični parametri:
- Baterija: 6V 7Ah
- Premer koles: 19 cm
- Širina koles: 6,5 cm
- Sedež: 31 x 19 cm
- Dimenzije vozila: 88 x 59 x 40 cm (d, š, v)
- Čas vožnje: 1-2 uri
- Nosilnost: 25 kg
- 4 stopnje hitrosti (3x naprej - počasi/srednja/hitra in 1x nazaj)
Oprema:
- Daljinski upravljalnik 2,4 GHz
- Kolesa iz pene EVA
- Glasbena plošča: vhod MP3, USB
- Sprednje luči
- Gumbi z melodijami in hupo
- Indikator polnjenja baterije
- Varnostni pasovi
- Plastični sedež
- Odpiranje vrat
- Vzmetenje sprednje osi
Fotografije in videoposnetki, prikazani pri izdelku, se lahko razlikujejo. Vse specifikacije so navedene v parametrih izdelka.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški električni avtomobili |
|---|---|
| Barva: | Roza |
| Motor: | 2x30W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 6V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 8 - 12 ur |
| Čas vožnje: | do 120 minut |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 88 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 3, 4, 5 |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 25 kg |
| Namembnost: | Za punce, Za najmlajše |
| Napetost baterije: | 6V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Da |
| Oprema vozila: | MP3, Daljinsko vodenje |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Razpakirano |
| Širina: | 59 cm |
| Širina kolesa: | 6,5 cm |
| Širina sedeža: | 31 cm |
| Število hitrosti: | 3 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Tip koles: | Penasa kolesa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Da |
| Višina: | 40 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Avto |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Sprednja |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 60W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
