Go-kart na akumulator Drift 2x100W bel
Koda: L-5200Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni go-kart ima dva motorja z močjo 100W in dve bateriji s kapaciteto 12V 7Ah. Go-kart na akumulator Drift ima funkcijo driftanje, zato ima zadnja kolesa plastična, sprednja kolesa pa so narejena iz EVA pene.
Go-kart doseže hitrost do 18 km/h in maksimalna nosilnost je 70 kg, zato je primeren tudi za starejše otroke. Vozilo ima plastični sedež in varnostne pasove, ki poskrbijo za varno vožnjo vašega otroka.
- Vključeni sta polnilec in baterija.
Tehnični podatki:
- Baterija: 2x12V 7Ah
- Moč motorja: 2x100W
- Nosilnost: 70 kg
- Hitrost: 15-18 km/h
- Dimenzije vozila: 110 x 77 x 54 cm
- Čas vožnje: do 60 minut
- Čas polnjenja: 8 ur
Specifikacije:
- Funkcija driftanje
- Plastični sedež
- Sprednja EVA kolesa
- Zadnja plastična kolesa
- Varnostni pasovi
- Predvajane melodije
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška vozila |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5908275990352 |
| Barva: | Bela |
| Motor: | 2x100W |
| Bluetooth: | Ne |
| Baterija: | 2x12V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Daljinsko vodenje: | Ne |
| Dolžina: | 110 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Ne |
| Hitrost: | 15, 16, 17, 18 |
| Integrirana glasba: | Da |
| Lakirano: | Ne |
| Lastnosti: | Funkcija drifta |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 70 kg |
| Mere paketa: | 119 x 61 x 34 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | Funkcija driftanja |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 77 cm |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 21 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA, Plastična |
| Varnostni pas: | Da |
| Višina: | 54 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Kart |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 200W |
| Zvok vžiga: | Ne |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Dodajanje ocene
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
