Go-kart na pedala Grand Ride moder
Koda: R-1502.NIESorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Varen in udoben otroški gokart, na katerem bo vaš otrok med vožnjo vadil svojo ravnotežje in celotno motorično koordinacijo. Posebej zasnovan okvir in platforma omogočata, da je to vozilo primerno za otroke od 3. leta starosti. Zahvaljujoč edinstvenemu dizajnu in najkakovostnejšim materialom, prilagojenim starosti voznika, ste lahko prepričani o varnosti vaših otrok. Tako boste lahko hitro in varno vozili ter zavijali ovinke. Prednost je tudi nastavljiv sedež z 2-stopenjskim pozicioniranjem. Izdelek ima evropski varnostni certifikat CE.
Lastnosti gokarta:
- penasta kolesa
- menjalnik za vožnjo naprej in nazaj
- kovinski prenosi
- verižni pogon
- udoben sedež
- regulacija razdalje sedeža od krmila
- ročna zavora
- športni sedež z dvostopenjsko nastavitvijo
- športni volan
Tehnične specifikacije gokarta:
- teža: 13 kg
- nosilnost: 30 kg
- vsa ležaja: 30 cm x 8,5 cm
- dolžina: 123 cm
- širina: 60 cm
- dimenzije embalaže: 88 x 62 x 36 cm
- teža embalaže: 16 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Gokarti na pedale |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 1502.NIE |
| Barva: | Modra |
| Dolžina: | 123 cm |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lastnosti: | Z zavoro |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 30 kg |
| Mere paketa: | 88 x 62 x 36 cm |
| Namembnost: | Za fante |
| Premer koles: | 30 cm |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| Teža: | 13 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| Vrsta vozila: | Kart |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
