Go-kart na pedala z napihljivimi kolesi zelen
Koda: J-SP0209 ZIESorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Predstavljamo zavijalno dirkalno go-kart v sodobnem dizajnu. Njena kakovostna izdelava zagotavlja vzdržljivost skozi več sezon in bo spremljevalec na vseh sprehodih. Ima masivna kolesa in ergonomsko oblikovan sedež z naslonom. Gumijasta kolesa go-karta se prilagajajo različnim vrstam površin in za varnost poskrbi ročna zavora.
Otroški go-kart na pedala:
- Ergonomska oblika
- Ročna zavora na obe zadnji kolesi
- Nastavljiv sedež
- Napihljiva kolesa
- Maksimalna nosilnost do 50 kg
- Možnost vožnje naprej in nazaj
- Športni volan
- Podvozje in osovina iz kovine
- Kovinski prenosi
- Zelena barva
Dimenzije go-karta:
- Dolžina 113 cm
- Širina 60 cm
- Višina 66 cm
- Širina kolesa 9 cm
- Premer kolesa 26 cm
- Sedež 20 x 35 x 28 cm
- Teža go-karta 14,6 kg
- Dimenzije pakiranja 105 x 32 x 62 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Gokarti na pedale |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5905258513508 |
| Barva: | zelena |
| Dolžina: | 113 cm |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lastnosti: | Z zavoro |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 50 kg |
| Mere paketa: | 105 x 32 x 62 cm |
| Namembnost: | Za fante |
| Premer koles: | 26 cm |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| Teža: | 14,6 kg |
| Tip koles: | Napihljiva |
| Višina: | 66 cm |
| Vrsta vozila: | Kart |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
