Otroški bencinski štirikolesnik RENEGADE HIPERFECT 110CC moder
Koda: R-PSP.ATV-3C.NIEPodroben opis izdelka
Otroški bencinski štirikolesnik RENEGADE HIPERFECT 110CC je opremljen z enovaljnim štiritaktnim motorjem in širokimi pnevmatskimi kolesi. Vozilček je opremljen z rezervoarjem prostornine 2,5 litra.
Oprema vključuje vodoodporno sedalo, sprednje in zadnje luči ter kolutne zavore. Štirikolesnik omogoča vožnjo v vseh smereh in njegova nosilnost je do 85 kg.
Tehnični parametri:
- Pogon: veriga
- Baterija: 12V 4Ah
- Hitrost do 50 km/h
- Sistem E-START (električni vžig)
- Vzmetenje: 2 x sprednje vzmeti, zadnja vzmet
- Sekvenčni menjalnik (hitrost naprej, nevtralno, vzvratno)
- Dimenzije vozilčka: 123 x 80 x 73 cm (d x š x v)
- Kolesa: 14" x 5-6"
- Sedež: 41 x 19 cm
- Teža: 73 kg
- Največja nosilnost: 85 kg
Motor:
- Prostornina 110 cm³
- Enovaljni
- Zračno hlajen
- Štiritaktni
- Motor z vzvratnim tekom
Oprema:
- Robusten, trpežen okvir s prašnim premazom
- Visokokakovostna plastika
- Konusni zračni filter
- Ploščica s številko motorja in serijsko številko
- Zagon s ključem
- Varnostna vrvica STOP
- Napihljive pnevmatike
- Sprednja in zadnja kolutna zavora
- Vodoodporno sedalo
- Sprednje in zadnje luči
- Sprednje luči za parkiranje in zasenčene luči
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bencinska vozila |
|---|---|
| EAN: | 5903864985443 |
| Barva: | Modra |
| Motor: | Enovaljni, Štiritaktni |
| Baterija: | 12V 4Ah |
| Daljinsko vodenje: | Ne |
| Dolžina: | 123 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Ne |
| Hitrost: | 50 |
| Hupa: | Ne |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Vodoodporno |
| Max. nosilnost: | 85 kg |
| Mere paketa: | 115 x 71 x 56 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Priporočena starost: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Prostornina rezervoarja: | 2,5l |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 80 cm |
| Teža: | 73 kg |
| Tip koles: | Napihljiva |
| Varnostni pas: | Ne |
| Velikost koles: | 14" |
| Višina: | 73 cm |
| Volumen motorja: | 110 cm³ |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vzmetna os: | Da |
| Vžig s ključem: | Da |
| Zavore: | Disk |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
