Otroški električni motor Honda NC750X bel - Poškodovana embalaža - R-PA.TR2306.BIA
Koda: SLEVA1548Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni motor ima plastična kolesa z gumijastim robom in motor z močjo 70W. Oprema vključuje sprednje LED luči in glasbeno ploščo z Bluetooth, AUX, MP3, USB in predhodno posnetimi melodijami.
Tehnični parametri:
- Moč: 2x35W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Premer in širina koles: 31 x 10 cm
- Sedež: 34 x 19 cm
- Dimenzije vozila: 103 x 41 x 74 cm
- Teža: 11 kg
- Maximální nosnost: 35 kg
Oprema:
- Plastični sedež
- Plastična kolesa z gumijastim robom
- Hupa, zvok zaganjalnika
- Glasbena plošča: Bluetooth, USB, MP3, AUX, predhodno posnete melodije
- Sprednje LED luči
- Indikator napolnjenosti baterije
- Stranska kolesa
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški motorji na akumulator |
|---|---|
| Barva: | Bela, Črna |
| Baterija: | 12V 4,5Ah |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Glasbena plošča: | MP3, USB vhod, Bluetooth, zvok motorja, AUX |
| Hitrost: | 3, 4, 5 |
| Hupa: | Da |
| Licenca - znamka: | Honda |
| Max. nosilnost: | 35 kg |
| Mere paketa: | 90 x 32,5 x 53 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena starost: | 4, 5, 6 |
| Stanje blaga: | Poškodovana embalaža |
| Tip koles: | Plastična kolesa z gumijastim robom |
| Vrsta vozila: | Motor |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 70W |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
