Otroški električni štirikolesnik Can-Am Outlander ATV črn - Rabljeno - R-PA.DK-CA005.2.4GHZ.CZ
Koda: SLEVA1545Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni štirikolesnik je opremljen s štirimi motorji s skupno močjo 180 W in širokimi kolesi iz pene EVA. Štirikolesnik zlahka obvlada različne vrste terena, neutrjene površine in hribe.
Med opremo spada glasbena plošča z vhodi USB, MP3, Radio, AUX, Bluetooth in prednaloženimi melodijami. Štirikolesnik ATV ima sprednje in zadnje luči, omogoča vožnjo v vse smeri, njegova nosilnost pa je do 50 kg.
Štirikolesnik je opremljen z daljinskim upravljalnikom frekvenca 2,4 GHz. Daljinski upravljalnik omogoča upravljanje vozila v vseh smereh, regulacijo hitrosti in je opremljen z varnostnim gumbom STOP, ki takoj deaktivira vse funkcije. Varnost zagotavljajo tudi varnostni pasovi.
Tehnični parametri:
- Moč: 4x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Spremenljiv pogon na 2 ali 4 kolesa
- Teža: 24 kg
- Maksimalna nosilnost: 50 kg
Dimenzije:
- Dolžina vozila: 108 cm
- Širina vozila: 68 cm
- Višina vozila: 68 cm
- Kolesa: 32 x 13 cm
- Sedež: 47 x 23 x 19 cm
- Pakiranje: 112 x 60 x 46 cm
Oprema štirikolesnika:
- Mehka kolesa iz EVA pene
- Daljinski upravljalnik 2,4 GHz
- Glasbena plošča: MP3, USB, Radio, Bluetooth, AUX
- Hupa, zvok zaganjalnika
- Vnaprej naložene melodije
- Indikator polnjenja
- Sprednja in zadnja osvetlitev
- Sedež, prekrit z eko usnjem
- Varnostni pasovi
- 2 hitrosti (naprej, nazaj)
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| Barva: | Črna |
| Motor: | 4x45W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 12V 14Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 108 cm |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Licenca - znamka: | Can-Am |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 50 kg |
| Mere paketa: | 112 x 60 x 46 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | 4x4, MP3 |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik, Teren |
| Priporočena starost: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Radio: | Da |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Rabljeno |
| Širina: | 68 cm |
| Število hitrosti: | 2 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 24 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Da |
| Velikost koles: | 32 cm |
| Višina: | 68 cm |
| Vlečni pogon: | 4x4 |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 180W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
