Otroški električni štirikolesnik Can-Am Renegade | R/C | 180W | 4x4 | 12V14Ah | EVA bež - Odprta embalaža - S-DK002-RC-KHAKI
Koda: SLEVA1551Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni štirikolesnik je opremljen s štirimi motorji s skupno močjo 180 W in širokimi kolesi iz pene EVA. Štirikolesnik zlahka obvlada različne vrste terena, neutrjene površine in hribe.
Med opremo spada glasbena plošča z vhodi USB, MP3, Radio in Bluetooth. Štirikolesnik Can-Am ima sprednje in zadnje luči, omogoča vožnjo v vseh smereh, njegova nosilnost pa je do 30 kg.
Tehnični parametri:
- Moč: 4x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Dolžina vozila: 108 cm
- Širina vozila: 64 cm
- Višina vozila: 70 cm
- Teža: 17 kg
- Hitrost: 3 - 8 km/h
- Kolesa: 32 x 11 cm
- Sedež: 39 x 14 cm
- Maksimalna nosilnost 30 kg
- Čas polnjenja: 8 ur
- Čas vožnje: do 120 min
Oprema štirikolesnika:
- Mehka kolesa iz EVA pene
- Glasbena plošča: MP3, USB, Radio, Bluetooth
- Sprednja in zadnja osvetlitev
- Usnjeni ECO sedež
- Hitrosti: 1x naprej, 1x nazaj
Brez daljinskega upravljalnika.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Črna, Bež |
| Motor: | 4x45W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 12V 14Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 120 minut |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 108 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Hupa: | Ne |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Licenca - znamka: | Can-Am |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 30 kg |
| Mere paketa: | 104 x 57 x 46 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za večje otroke |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | 4x4, MP3 |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Da |
| Preklapljanje hitrosti: | Ne |
| Priporočena podlaga: | Teren |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6 |
| Radio: | Da |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Nové, Rozbaleno |
| Širina: | 64 cm |
| Širina sedeža: | 14 cm |
| Število hitrosti: | 1 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 17 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Ne |
| Višina: | 70 cm |
| Vlečni pogon: | 4x4 |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec |
| Vzmetna os: | Ne |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 180W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
