Otroški električni štirikolesnik GTS1155 rumen - Odpakirano
Koda: SLEVA1556Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni štirikolesnik je opremljen z motorjem o močnosti 35W in širokimi penastimi kolesi EVA. Med opremo je glasbena plošča. Štirikolesnik ima sprednje luči in njegova nosilnost je do 20 kg.
Tehnični parametri:
- Moč: 35W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Dolžina vozila: 69 cm
- Širina vozila: 40 cm
- Višina vozila: 43,5 cm
- Teža: 5 kg
- Hitrost: 1,5 - 2 km/h
- Maksimalna nosilnost: 20 kg
- Čas polnjenja: 8 ur
- Čas vožnje: do 60 min
Oprema štirikolesnika:
- Mehka kolesa iz EVA pene
- Glasbena plošča
- Sprednja osvetlitev
- Plastični sedež
Brez daljinskega upravljalnika.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| Barva: | rumena |
| Motor: | 35W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Ne |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Daljinsko vodenje: | Ne |
| Dolžina: | 69 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 2, 1 |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 20 kg |
| Mere paketa: | 65 x 34 x 30 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Napetost baterije: | 6V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Ne |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 2 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Razpakirano |
| Širina: | 40 cm |
| Število hitrosti: | 1 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 5 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Ne |
| Varnostni pas: | Ne |
| Višina: | 43,5 cm |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Ne |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 35W |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
