Otroški električni štirikolesnik Storm črn - Razpakirano - S-JJ320-BLACK
Koda: SLEVA1509Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni štirikolesnik Storm je primeren za otroke od 1,5 do 3 let, njegova največja nosilnost pa je 20 kg. Ima udobno oblikovan sedež, široka kolesa ter zvočne in svetlobne učinke. Glasbena plošča je opremljena z AUX vhodom, USB-jem in vnaprej posnetimi melodijami. Otrok bo osvetljeval cesto z LED žarometi.
Tehnični parametri:
- Moč 1x35W
- Baterija 6V 4Ah
- Kolesa 19 x 8 cm
- Vožnja naprej
- Sedež 30 x 14 cm
- Dolžina vozila 68 cm
- Širina vozila 43 cm
- Višina vozila 41 cm
- Teža vozila 5 kg
- Največja nosilnost 20 kg
Oprema:
- Plastična kolesa
- Sprednje LED luči
- Glasbena enota: AUX, USB vhod
- Vnaprej naložene melodije
Fotografije in videoposnetki, prikazani pri izdelku, se lahko razlikujejo. Vse specifikacije so navedene v parametrih izdelka.
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 8595724000051 |
| Barva: | Črna |
| Motor: | 1x35W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 6V 4Ah |
| Čas polnjenja: | 8 - 10 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Daljinsko vodenje: | Ne |
| Dolžina: | 68 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 2, 1 |
| Hupa: | Ne |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 20 kg |
| Mere paketa: | 69 x 44 x 31 cm |
| Namembnost: | Za punce, Za najmlajše |
| Napetost baterije: | 6V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | MP3 |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Ne |
| Preklapljanje hitrosti: | Ne |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Nové, Rozbaleno |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 14 cm |
| Širina vozil: | 14 cm |
| Število hitrosti: | 1 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 5 kg |
| Tip koles: | Plastična z gumijastim robom |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Ne |
| Višina: | 41 cm |
| Vlečni pogon: | 2x1 |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Ne |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 25W |
| Zvok vžiga: | Ne |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
