Otroški električni štirikolesnik z upravljalnikom in napihljivimi kolesi zelen - Rabljeno - Otroški električni štirikolesnik z upravljalnikom in napihljivimi kolesi zelen
Koda: SLEVA1515Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Skupinski izleti z otroškim električnim štirikolesnikom bodo nudili veliko zabave ne le mlademu vozniku, ampak tudi staršem. Električni štirikolesnik je izdelan skrbno z največjo natančnostjo do detajlov.
Odlično vožnjo bodo spremljali zvočni efekti na glasbeni plošči, lahko izbirate med različnimi možnostmi vhodov - USB, Mikro SD, MP3. Udobje med vožnjo zagotavljajo napihljiva kolesa, ki se prilagodijo ne le utrjenim površinam. Otrok se bo usedel na udobno oblikovan sedež, ki je izdelan iz mehkega eko usnja.
Za varnost otroka vam ni treba skrbeti. Štirikolesnik ima en pedal za plin in po pritisku na pedal se štirikolesnik počasi ustavi, brez sunkov, prav tako se zelo gladko zažene.
Tehnični parametri električnega štirikolesnika:
- moč 2x45W
- baterija 12V 7Ah
- 3 hitrosti
- dimenzije 100 x 65 x 74 cm
- hitrost 3-5 km/h
- teža štirikolesnika 20 kg
- največja nosilnost 30 kg
- čas polnjenja 8 ur
- čas vožnje do 1 ure
- avtomatsko zaustavljanje, ko spustite nogo s pedala za plin
- barva: zelena
- certifikat CE, 3+
Oprema za otroške električne štirikolesnike:
- sedež iz mehkega eko usnja
- gumijasta napihljiva kolesa
- daljinski upravljalnik 2.4G, 3 prestave
- sprednje in zadnje LED luči
- glasbena plošča - USB, Mikro SD, MP3 vhod
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | zelena |
| Motor: | 2x45W |
| Bluetooth: | Ne |
| MP3: | Da |
| Baterija: | 12V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Daljinsko vodenje: | 2,4 GHz |
| Dolžina: | 100 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 3, 4, 5 |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material okvirja: | Plastika |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 30 kg |
| Namembnost: | Za fante, Za večje otroke |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | MP3, Daljinsko vodenje |
| Pokazatelj kapacitete baterije: | Ne |
| Premer koles: | 31 cm |
| Priporočena podlaga: | Teren |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Da |
| Stanje blaga: | Rozbaleno, použito |
| Širina: | 65 cm |
| Število hitrosti: | 3 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 20 kg |
| Tip koles: | Napihljiva |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Ne |
| Višina: | 74 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Da |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 90W |
| Zvok vžiga: | Da |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
