Otroški električni traktor s plugom in prikolico rumen - Razpakirano - L-13564
Koda: SLEVA1507Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni traktor se zaradi svoje konstrukcije in močnih koles prilagodi ne le utrjenemu terenu. Traktor ima dva motorja s skupno močjo 90 W. Upravljanje je zelo enostavno, samo pritisnite pedal za plin in že se lahko odpravite na teren. Ko spustite nogo s pedala za plin, se traktor samodejno ustavi. Vožnjo bo zagotovo popestrila glasba, ki si jo lahko sami predvajate prek vhodov MP3 in USB.
Traktor lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom, ki deluje na frekvenci 2,4 GHz.
Tehnični parametri:
- Motor: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Hitrost: 3 - 3,5 km/h
- Nosilnost: 30 kg
- Čas polnjenja: 8h
- Čas vožnje: do 60 min
- Dimenzije: 163 x 52 x 57 cm
- Dimenzije paketa: 99 x 48 x 42 cm
- Teža: 14 kg
- Model: BW-X002A
Lastnosti:
- Sprednja LED osvetlitev
- Daljinski upravljalnik
- Plastična kolesa z gumijastim robom
- Glasbena plošča z MP3 in USB
- Sedež iz mehkega ekološkega usnja
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori za otroke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | rumena |
| Motor: | 2x45W |
| Baterija: | 12V 4,5Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Dolžina: | 163 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Hitrost: | 3, 4 |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Mere paketa: | 99 x 48 x 42 cm |
| Napetost baterije: | 12V |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Stanje blaga: | Razpakirano |
| Širina: | 52 cm |
| Teža: | 14 kg |
| Tip koles: | Plastična z gumijastim robom |
| Varnostni pas: | Ne |
| Višina: | 57 cm |
| Vrsta vozila: | Traktor |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Zmogljivost motorja: | 90W |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
