Otroški električni traktor s prikolico 24V Blast 2x200W rdeč - Neúplný - S-BLT206-24V-RED
Koda: SLEVA1373Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Električni traktor za otroke BLT z ultra zmogljivim električnim motorjem 2x200W in velikimi EVA penastimi kolesi se zlahka spopade tudi z neravnim terenom.
Bogata oprema vključuje usnjeni sedež z varnostnimi pasovi, glasbeno ploščo in sprednjimi ter zadnjimi LED lučmi.
Daljinski upravljalnik 2,4 GHz je opremljen s tremi gumbi za hitrost in varnostnim gumbom Stop, ki takoj ustavi vozilo in izklopi vse njegove funkcije.
Tehnični parametri:
- Moč 2x200W
- Baterija 24V 7Ah
- 3 hitrosti
- Dimenzije vozila 188 x 81 x 104 cm
- Hitrost 3-9 km/h
- Teža vozila 28 kg
- Nosilnost 30 kg
- Čas polnjenja 8 ur
- Čas vožnje 1-2 uri
- Samodejna zavora ob sprostitvi noge s pedala za plin
Oprema:
- Varnostni pasovi
- Sedež iz mehkega ekološkega usnja
- Daljinski upravljalnik 2,4 GHz
- Sprednje in zadnje LED luči
- Glasbeni panel: USB vhod, Bluetooth
- Gumbi z melodijami in hupo na volanu
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadar koli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori za otroke |
|---|---|
| Barva: | rdeča |
| Motor: | 2x200W |
| Bluetooth: | Da |
| MP3: | Ne |
| Baterija: | 24V 7Ah |
| Čas polnjenja: | 8 - 10 ur |
| Čas vožnje: | do 120 minut |
| Daljinsko vodenje: | Da |
| Dolžina: | 188 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Glasbena plošča: | Da |
| Hitrost: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Hupa: | Da |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lakirano: | Ne |
| LCD zaslon: | Ne |
| Material sedežev: | Eko usnje |
| Max. nosilnost: | 30 kg |
| Mere paketa: | 130 x 75 x 50 cm |
| Namembnost: | Za fante |
| Napetost baterije: | 24V |
| Odpiranje pokrova motornega prostora: | Ne |
| Odpiranje vrat: | Ne |
| Oprema vozila: | Daljinsko vodenje, S prikolico |
| Preklapljanje hitrosti: | Da |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik, Teren |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6 |
| Radio: | Ne |
| SD kartica: | Ne |
| Stanje blaga: | Nekompletní |
| Širina: | 81 cm |
| Število hitrosti: | 3 |
| Tekoč zagon: | Da |
| Teža: | 28 kg |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| USB vhod: | Da |
| Varnostni pas: | Da |
| Višina: | 104 cm |
| Vlečni pogon: | 2x2 |
| Vrsta vozila: | Traktor |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
| Vzmetna os: | Da |
| Vžig s ključem: | Ne |
| Zmogljivost motorja: | 400W |
| Zvok vžiga: | Da |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
