Otroški električni traktor s prikolico zelen - Odprta embalaža - R-PA.TR1908T.ZIE
Koda: SLEVA1508Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški električni traktor s prikolico, ki je enostaven za upravljanje in stabilen. Tudi najmlajši se bodo z vožnjo dobro znašli. Traktor je izdelan iz najkakovostnejše plastične mase v modernem stilu in bo zadovoljil okuse najmlajših avtomobilističnih navdušencev. Otroci se za njegovim volanom lahko igrajo kmeta in kdo ve, kaj vse si bodo z njim izmislili.
Igrača, priporočena s strani proizvajalca od 3. leta starosti. Ima certifikat CE.
Specifikacije
Motor: 1 x 25 W
Baterija: 6V / 4,5Ah
Kolesa: plastična
- spredaj: 15 x 7 cm
- zadaj: 20 x 9 cm
- prikolica: 15 x 7 cm
Pogon: naprej / nazaj
Oprema:
Prikolica
- dolžina: 33 cm
- širina: 40 cm
višina: 23 cm
Sedež: 15x15x7 cm
Dimenzije
Velikost traktorja s prikolico
- dolžina 112 cm
- širina 40 cm
- višina 43 cm
Teža vozila: 5,6 kg
Velikost paketa: 71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Teža paketa: 7 kg
Maksimalna obremenitev: 25 kg
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Traktori za otroke |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | PA.TR1908T.ZIE |
| Barva: | zelena |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Hitrost: | 3 |
| Napetost baterije: | 6V |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Rozbaleno, použito |
| Tip koles: | Plastična |
| Vrsta vozila: | Traktor |
| Zmogljivost motorja: | 25W |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
