Otroški igralni šotor s tunelom in bazenom Vesolje + prenosna torba 485 cm - Razpakirano - MT1163
Koda: SLEVA1517Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Spremenite otroško sobo ali vrt v pustolovski svet z otroškim šotorom s tunelom in bazenčkom. Pisani vesoljski motiv bo podprl domišljijo in igrivost, medtem ko bo prostorna zasnova otrokom zagotovila ure aktivne zabave.
Specifikacije:
- Dimenzije sestava: 485 × 120 × 90 cm
- Dimenzije paketa: 45 × 45 cm (praktična prenosna torbica)
- Motiv: vesolje, rakete, astronavti
- Primerno za: otroke od 3 let
- Hitro razstavljanje in sestavljanje zaradi prožne konstrukcije
Vsebina paketa:
- Hiška – koča
- Igralni bazen (suhi bazen)
- Povezovalni tunel
- Prenosna torba z zadrgo in ročaji
Tehnični parametri se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški šotori |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Modra |
| Dolžina: | 485 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6, 7, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Razpakirano |
| Starost: | 3+ |
| Širina: | 120 cm |
| Višina: | 90 cm |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
