Otroški lokostrelski set
Koda: L-6696Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Lokostrelstvo je zelo privlačna oblika aktivnega preživljanja prostega časa po napornem učenju. Ta set bo vašemu otroku zagotovil zanimivo zabavo. Lok je napet z elastiko, vsak puščica pa je zaključena z gumijasto konico. Igrača je povsem varna, izdelana iz visokokakovostne plastike. Set je idealen za igranje tako znotraj kot zunaj. Uči natančnosti in osredotočenosti.
Komponente seta:
- Lok
- Tarča z osnovo
- Puščice z gumijasto konico
- Tul
Dimenzije elementov seta:
- Lok: dolžina 87 cm
- Višina tarče: 100 cm
- Puščica: dolžina 60 cm
- Tul: dolžina 33,5 cm
- Paket: 77 cm x 43,5 cm x 7,5 cm
Set je namenjen otrokom, starejšim od 6 let.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške pištole in orožje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 1818912735212 |
| Barva: | Oranžna, zelena |
| Dodatki: | Tarča, Puščice |
| Dolžina: | 87 cm |
| Material: | Plastika |
| Mere paketa: | 77 x 43,5 x 7,5 cm |
| Namembnost: | Za fante |
| Stanje blaga: | Novo |
| Teža: | 3,1 kg |
| Vrsta: | Samostrel |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
