Otroški motor na akumulator moder
Koda: L-1778Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Moderotroški motor na akumulator zagotovo prinese nasmeh na obraz vsakega otroka, popestri sprehode in čas preživet na prostem. Igra s tem motorjem bo pozitivno vplivala na razvoj otroka, učenje samostojnega ocenjevanja hitrosti in razdalje ter izboljšanje motoričnih sposobnosti, kar je zelo pomembno v začetnem obdobju življenja. Konstrukcija s tremi kolesi je prav tako zelo pomembna rešitev, ki otrokom olajša težave z ohranjanjem ravnotežja med vožnjo.
Moderotroški motor na akumulator je opremljen z baterijo 6V4,5Ah in močnim motorjem 18 W. Dvojica teh komponent omogoča doseganje hitrosti okoli 4 km/h, kar bo vsakemu otroku zagotovilo odlično zabavo. In kar je še pomembneje: ta model ima dve prestavi - naprej in nazaj, kar izrazito olajša zabavo. Dodatni elementi, ki so glavne prednosti tegamotorja, so: prozorna kapuca, stranska ogledala in LED osvetlitev, ki povečujejo vidljivost otroka na cesti. Na zadnji strani je odprt prtljažnik, v katerem lahko mali voznik hrani svoje zaklade. Nepogrešljiv element pa je hupa in glasbena tipka na področju volana.
Otroški električni motor je zasnovan za vse otroke starejše od 3 let. Pomanjšana različica motocikla je izdelana iz najkakovostnejših certificiranih materialov, ki zagotavljajo zanesljivost in trpežnost, kar dodatno potrjuje certifikat CE.
Tehnične lastnosti motorja:
Motor: 1x18W
Baterija: 1x6V4,5Ah
Menjalnik: 2 prestavi (naprej / nazaj)
Dimenzije vozila: 86 cm x 36 cm x 53 cm
Hitrost: 4 km/h
Teža vozila: 5 kg
Maks. obremenitev: 20 kg
Čas polnjenja: 8 ur
Zavora: Samodejna ob sprostitvi stopalke za plin
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški motorji na akumulator |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5902808150336 |
| Barva: | Modra |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Glasbena plošča: | Ne |
| Hitrost: | 3, 4, 5, 2 |
| Lastnosti: | S prostorom za shranjevanje |
| Material: | Plastika |
| Namembnost: | Za fante, Za najmlajše |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Tip koles: | Plastična |
| Vrsta vozila: | Motor |
| Zmogljivost motorja: | 18W |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
