Otroški motor na akumulator policija GTM5588-A roza
Koda: L-8548Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Od tega trenutka ima lahko vaš otrok svojo lastno motorno kolo. Izpolnite sanje vašega malčka z nakupom udobnega električnega motorja Otroški motor na akumulator policija GTM5588-A roza. Razvijajte zdaj strast vašega otroka, ki jo boste lahko v prihodnosti delili in skupaj raziskovali široke poti. Naj občuti veselje in svobodo vožnje enoslednega vozila popolnoma sam.
Otroška električna motokolo izgleda kot pravi motocikel – z razliko, da je velikost prilagojena velikosti otroka. Trdna konstrukcija iz visokokakovostnih materialov je odgovorna za neprekinjeno zabavo mnoga leta. Električno otroško motorno kolo GTM5588-A je oblikovano v modernem slogu, ki bo zadovoljil okus ne samo najmlajših ljubiteljev avtomobilskih igrač, temveč tudi njihovih staršev. Motorno kolo je izdelano do najmanjših detajlov, elementi, ki posnemajo resnične dele, pa bodo poskrbeli, da se bo vaš otrok počutil kot na pravem motociklu.
Motorno kolo je namenjeno za otroke starosti od 18 do 36 mesecev, vendar ga lahko pod vašim nadzorom uporabljajo tudi mlajši dirkači. Predstavljeno baterijsko vozilo ima certifikat CE in njegova montaža je zelo enostavna in hitra - vzela vam bo približno 30 minut.
Tehnične lastnosti:
- Motor: 1x45W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Menjalnik: 2 prestavi (naprej/nazaj)
- Dimenzije motornega kolesa: 73 x 39 x 50 cm
- Maks. hitrost: 3 km/h
- Maks. nosilnost: 20 kg
- Čas polnjenja: 8 ur
- Čas vožnje: do 1 ure
- Zavora: samodejna ob sprostitvi plinskega pedala
- Sedež: plastični
- Kolesa: plastična kolesa z gumijastim robom
- Luči: sprednje LED osvetlitev
- Glasbena plošča: integrirane melodije
- Dimenzije embalaže: 62 x 33 x 35 cm
- Teža vozila: 20 kg
- Teža embalaže: 5,7 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška vozila |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5903802459357 |
| Barva: | Roza |
| Motor: | 1x45W |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Čas polnjenja: | 8 - 12 ur |
| Čas vožnje: | do 60 minut |
| Dolžina: | 73 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Hitrost: | 3 |
| Integrirana glasba: | Da |
| Kapaciteta sedežev: | 1 |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 20 kg |
| Namembnost: | Za punce, Za najmlajše |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Širina: | 39 cm |
| Število hitrosti: | 2 |
| Teža: | 5 kg |
| Tip koles: | Plastična kolesa z gumijastim robom |
| Višina: | 50 cm |
| Zmogljivost motorja: | 45W |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
