Otroški motor na akumulator XMX616 zelen
Koda: L-9012Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Tehnične specifikacije:
- Moč 2x35W
- Baterija 12V 7Ah
- Menjalnik 2x
- Dimenzije vozila 106 x 51 x 68 cm
- Hitrost 4,2 - 6,4 km/h
- Teža vozila 11,8 kg
- Maksimalna nosilnost 30 kg
- Čas polnjenja 8 ur
- Čas vožnje 1 ura
- Avtomatska zavora pri pritisku gumba
Oprema:
- Mehka EVA pena kolesa
- Udobno oblikovan sedež
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški motorji na akumulator |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5903802450095 |
| Barva: | zelena |
| Hitrost: | 4, 5, 6 |
| Lastnosti: | S pomožnimi kolesi |
| Material: | Plastika |
| Namembnost: | Za fante |
| Preklapljanje hitrosti: | Hitro, Počasi |
| Priporočena starost: | 3, 4, 5, 6 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| Vrsta vozila: | Motor |
| Zmogljivost motorja: | 70W |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Délka: | 106 cm |
| Výška: | 68 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Napětí: | 12V |
| Materiál sedadla: | Plast |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Dodajanje ocene
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
