Otroški poganjalec traktor s prikolico New Holland T7 moder
Koda: R-658T.NIESorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Specifikacije:
- Plastična kolesa
- Sprednje LED luči
- 2 x gumb s zvokom in hupo
- Vključuje grablje in lopatko
Tehnične podrobnosti:
- Nosilnost vozila 25 kg
- Dimenzije prikolice 90 x 27 x 44 cm
- Dimenzije traktorja 55 x 27 x 44 cm
- Dimenzije zadnjih koles 13 x 5 cm
- Dimenzije sprednjih koles 13 x 5 cm
- Teža vozila 3 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Poganjalci |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 658T.NIE |
| Barva: | Modra |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lastnosti: | S prikolico |
| Licenca - znamka: | New Holland |
| Max. nosilnost: | 25 kg |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za najmlajše |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik, Teren |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Tip koles: | Plastična |
| Vrsta vozila: | Traktor |
| Hmotnost: | 3 kg |
| ? Délka: | 55 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Šířka sedadla: | 18 cm |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Rozměr balení: | 60,5 x 32 x 28 cm |
| ? Velikost kol: | 13 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Klakson: | Ano |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
