Otroški skiro zložljiv s svetlečimi kolesi vijolične barve - Rabljeno - J-SP0786 FI
Koda: SLEVA1392Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Zložljiv, lahek skiro s svetlečimi kolesi je idealen za vse otroke, ki obožujejo gibanje in aktivnosti na prostem. Zahvaljujoč zložljivi zasnovi je skiro enostaven za prenašanje in shranjevanje, zato je idealno orodje za vožnjo po parku, kolesarskih poteh in med počitniškimi izleti.
Lastnosti:
- Protizdrsna deska za noge
- Nastavljiva višina krmila
- Zavora zadnjega kolesa
- Vzdržljiv okvir iz aluminija in jekla
- Svetleča kolesa
Dimenzije:
- Dolžina: 70 cm
- Širina in dolžina deske za stopala: 10 x 32 cm
- Širina krmila: 33 cm
- Nastavljiva višina krmila: 62/77/88 cm
- Premer koles: 12 cm
- Maksimalna obremenitev: 50 kg
- Teža: 2 kg
Tehnični parametri se lahko kadar koli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške skiroje |
|---|---|
| Barva: | Violična |
| Dolžina: | 70 cm |
| Lastnosti: | Z nožno zavoro, Nastavljiva velikost krmila, S stojalom |
| Material: | Plastika, Aluminij, Jeklo |
| Max. nosilnost: | 50 kg |
| Mere paketa: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Namembnost: | Za punce |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 6, 7, 8, 9 |
| Stanje blaga: | Rabljeno |
| Število koles: | 2 |
| Vrsta vozila: | Skiro |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
