Otroški štirikolesnik na akumulator terenski bel
Koda: J-PA0293 BISorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški štirikolesnik na akumulator terenski bel je opremljen z dvema motorjema z močjo 6V 16000 RPM in širokimi EVA penastimi kolesi. Med opremo sodijo glasbeni panel z veselimi melodijami. Štirikolesnik ima svetlobne učinke, omogoča vožnjo v vse smeri in njegova nosilnost je do 25 kg.
Tehnični podatki:
- Moč: 2x 6V 16000 RPM
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Dolžina vozila: 70 cm
- Širina vozila: 45 cm
- Višina vozila: 46 cm
- Teža: 5,8 kg
- Hitrost: 1 - 3 km/h
- Kolesa: 18 x 8 cm
- Sedež: 34 x 12 cm
- Največja nosilnost: 25 kg
- Čas polnjenja: 8 ur
- Čas vožnje: do 120 min
Oprema štirikolesnika:
- Mehka EVA penasta kolesa
- Glasbeni panel
- Osvetlitev
- Sedež oblečen v eko usnje
- Prestave: 1x naprej, 1x nazaj
- Samodejna zaustavitev po izpustitvi pedala za plin
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroške električne štirikolesnike |
|---|---|
| EAN: | 5905258528014 |
| Barva: | Bela, Črna |
| Motor: | 2x 6V 16000 RPM |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Čas polnjenja: | 8 ur |
| Čas vožnje: | do 120 minut |
| Hitrost: | 3, 2, 1 |
| Mere paketa: | 69 x 40 x 32 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za manjše otroke |
| Napetost baterije: | 6V |
| Priporočena podlaga: | Asfalt |
| Priporočena starost: | 3, 4, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Tip koles: | Penasa EVA |
| Vrsta vozila: | Štirikolesnik |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
