Policijski avtomobilček na daljinsko vodenje R/C BMW X6 1:24
Koda: S-866-2404P-BLACK S-866-2404P-WHITE Izberite različicoSorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Policijski avtomobilček na daljinsko vodenje je licenciran produkt podjetja BMW. Policijski avtomobilček BMW X6 je izdelan v merilu 1:24 in ima popolnoma funkcionalen daljinski upravljalnik, ki deluje na frekvenci 27 MHz. Avtomobilček se pelje naprej, nazaj in zavija levo ter desno. Med vožnjo svetijo sprednje in zadnje luči. Avtomobilček ima gumijaste pnevmatike in pogon na zadnja kolesa.
- Avtomobilček je napajan s tremi 1,5V AA baterijami.
- Daljinski upravljalnik je napajan z dvema 1,5V AA baterijama.
- Baterije niso vključene v pakiranje.
- Igrača je primerna za otroke od 8. leta starosti.
Mere:
- Avtomobilček: 20,5 x 8,5 x 7 cm
- Daljinski upravljalnik: 12 x 10,5 cm
Pakiranje: 30 x 14,5 x 14 cm
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen običajni obrabi.Tehnične specifikacije se lahko kadarkoli spremenijo brez predhodnega obvestila. Prikazane slike so zgolj informativne narave.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Avtomobili na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | Izberite različico |
| Barva: | Črna |
| Model: | Avto, Policijski avtomobil |
| Motiv: | Policija |
| Dolžina: | 20,5 cm |
| Lastnosti: | Svetlobni efekti |
| Licenca - znamka: | BMW |
| Material: | Plastika |
| Merilo: | 1:24 |
| Namembnost: | Za fante |
| Potrebne baterije: | 2 x AA, 3 x AA |
| Priporočena starost: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 8,5 cm |
| Teža: | 1,8 kg |
| Višina: | 7 cm |
| Vsebina paketa: | Daljinsko vodenje |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Mamido Toys je uspešno in hitro rastoče podjetje, ki je specializirano za kakovostne otroške igrače in opremo. Deluje v 8 evropskih državah in nenehno širi svoj doseg. S širokim izborom izdelkov, ki spodbujajo ustvarjalnost in razvoj otrok vseh starosti, je Mamido Toys sinonim za varnost, inovativnost in kakovost.
Podjetje ponuja igrače, ki ne le zabavajo, temveč tudi izobražujejo in razvijajo spretnosti otrok. Od interaktivnih igrač, preko gradnikov, lutk, RC modelov do Montessori pripomočkov, ima Mamido Toys v ponudbi vse, kar si otroci in starši lahko želijo. Izdelki so skrbno testirani, izpolnjujejo vse varnostne standarde in so zasnovani tako, da otroke spodbujajo k učenju in odkrivanju novih stvari.
Mamido Toys je znano po svoji zanesljivosti, razpoložljivosti in dostopnosti za družine po vsej Evropi. Podjetje se nenehno razvija, pri čemer poudarja inovativne pristope in kakovostno podporo strankam. Blagovna znamka Mamido Toys postaja sinonim za igrače, ki niso le zabavne, temveč tudi spodbujajo razvoj ključnih spretnosti pri otrocih, kot so ustvarjalnost, logično mišljenje, motorika in socialna interakcija.
| Proizvodno podjetje : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Naslov : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-naslov : | info@mamido.cz |
