Prikolica za otroški električni tovornjak Mercedes Actros moder
Koda: L-7710Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
- Dimenzije prikolice 105 x 57,5 x 32,5 cm
- Dimenzije embalaže 107 x 59 x 35 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Rezervni deli in baterije |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5903802453003 |
| Barva: | Modra |
| Dolžina: | 105 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje, Zadnje |
| Lakirano: | Ne |
| Licenca - znamka: | Mercedes |
| Namembnost: | Za fante |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 57,5 cm |
| Višina: | 33 cm |
| Vrsta vozila: | Tovornjak |
| Vsebina paketa: | Baterije, Polnilec |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Dodajanje ocene
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
