Terenski avtomobil na daljinsko vodenje Crawler Monster 1:18 srebrn - Rabljeno - R-ZRC.699-100.SR
Koda: SLEVA1493Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Terensko vozilo je izdelano v merilu 1:18. Vozilo ima štirikolesni pogon. Daljinski upravljalnik deluje na frekvenci 2,4 GHz. Konstrukcija vozila je odporna na udarce in padce ter zagotavlja boljšo zmogljivost vozila med vožnjo.
- Igrača je namenjena otrokom od 6 let.
- Vozilo je napajano z 4,8V 700mAh, ki je priložena v paketu.
- Daljinski upravljalnik je napajan s tremi baterijami AA, ki niso priložene v paketu.
Tehnični parametri:
- Merilo: 1:18
- Doseg daljinskega upravljalnika: 40 metrov
- Frekvenca daljinskega upravljalnika: 2,4 GHz
- Čas vožnje: 20 minut
- Čas polnjenja: 90 minut
Vsebina paketa:
- Avtomobilček
- Daljinski upravljalnik
- Baterija 4,8V 700mAh
- USB kabel za polnjenje
Dimenzije:
- Avtomobil: 26,5 x 16 x 14 cm
- Paket: 32,5 x 18 x 22,5 cm
Opomba:
Življenjska doba baterij in akumulatorjev, ki so lahko del izdelka, je določena na šest mesecev, saj gre za potrošni material, ki je podvržen normalni obrabi.
Tehnični parametri se lahko kadar koli spremenijo brez predhodnega opozorila. Prikazane slike so samo za ilustrativne namene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Avtomobili na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Srebrna |
| Model: | Terenski avtomobil |
| Čas polnjenja: | 90 minut |
| Dolžina: | 26,5 cm |
| Doseg daljinskega vodenja: | 40 metrov |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Lastnosti: | 4x4 |
| Material: | Plastika, Železo |
| Merilo: | 1:18 |
| Namembnost: | Za fante |
| Potrebne baterije: | 3 x AA |
| Priporočena starost: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Stanje blaga: | Rabljeno |
| Širina: | 14 cm |
| Teža: | 1,5 kg |
| Višina: | 16 cm |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec, Avto |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
