Tovornjak na daljinsko vodenje R/C
Koda: R-ZRC.9207Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Tovornjak na daljinsko vodenje je idealno darilo za vse otroke. Daljinski upravljalnik deluje na frekvenci 2,4 GHz. Vozilo pelje naprej, nazaj in zavija levo ter desno. Med vožnjo tovornjak oddaja zvok, pri vzvratni vožnji pa poda zvočni signal. Tovornjak tudi trobenta.
Vsebina paketa:
- Bager
- Daljinsko upravljanje
- USB kabel
- Baterija 4,8V
- 2 opozorilna znaka
- 2 stožca
Dimenzije:
- Tovornjak: 27 x 14 x 17 cm
- Premer kolesa: 7 cm
- Pakiranje: 49 x 29 x 16,5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bager na daljinsko upravljanje |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | ZRC.9207 |
| Barva: | rumena |
| Model: | Tovornjak prekucnik |
| Dolžina: | 27 cm |
| Ferkvenca: | 2,4 GHz |
| Lastnosti: | Zvočni efekti |
| Material: | Plastika |
| Merilo: | 1:24 |
| Namembnost: | Za fante |
| Priporočena starost: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 14 cm |
| Teža: | 0,85 kg |
| Višina: | 17 cm |
| Vsebina paketa: | Baterije, Daljinsko vodenje, Polnilec, Avto |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
