Dětská šlapací motokára s nafukovacími koly modrá
Koda: J-SP0209 NIESorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Představujeme závodní šlapací motokáru v moderním designu. Její kvalitní zpracování zaručuje výdrž i několik sezón, bude společníkem při všech procházkách. Má masivní kola a ergonomicky tvarované sedadlo s opěrkou. Gumová kola šlapací motokáry se přizpůsobí různým typům povrchů a o bezpečnost se postará ruční brzda.
Dětská šlapací motokára:
- Ergonomický tvar
- Ruční brzda na oba zadní kola
- Regulovatelné sedadlo
- Nafukovací kola
- Maximální nosnost do 50 kg
- Možnost jízdy vpřed i vzad
- Sportovní volant
- Podvozek a hřídel vyrobeny z kovu
- Kovové převody
- Modrá barva
Rozměry motokáry:
- Délka 113 cm
- Šířka 60 cm
- Výška 66 cm
- Šířka kola 9 cm
- Průměr kola 26 cm
- Sedadlo 20 x 35 x 28 cm
- Váha motokáry 14,6 cm
- Rozměry balení 105 x 32 x 62 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Gokarti na pedale |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| Barva: | Modra |
| Dolžina: | 113 cm |
| Kapaciteta sedežev: | Enosed |
| Lastnosti: | Z zavoro |
| Material sedežev: | Plastika |
| Max. nosilnost: | 50 kg |
| Mere paketa: | 105 x 32 x 62 cm |
| Namembnost: | Za fante, Za punce |
| Premer koles: | 26 cm |
| Priporočena podlaga: | Asfalt, Travnik |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 60 cm |
| Teža: | 14,6 kg |
| Tip koles: | Napihljiva |
| Višina: | 66 cm |
| Vrsta vozila: | Kart |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
