Otroški motor na akumulator Vespa bela
Koda: J-PA0238 BISorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Otroški motor na akumulator Vespa bela je namenjen najmlajšim otrokom. Stranska kolesca zagotavljajo otrokom stabilno vožnjo. Električni motor je napajan z baterijo kapacitete 6V 4,5Ah. Motorka ima svetlobne učinke. Telo in sedež motorja sta izdelana iz plastike. Na armaturni plošči se nahajajo imitacije ure in tahometra.
Lastnosti:
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Plastična kolesa
- Svetlobni učinki
Mere:
- Motor: 65 x 37 x 52 cm
- Premer kolesa: 16 cm
- Paket: 61 x 35 x 21 cm
- Sedež: 14 x 24 cm
- Premer koles: 18 cm
- Razdalja od konca sedeža do pedala: 18 cm
- Teža motorja: 4,75 kg
- Teža paketa: 6 kg
Baterija in polnilec sta vključena v paket.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroški motorji na akumulator |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 5905258514130 |
| Barva: | Bela |
| Baterija: | 6V 4,5Ah |
| Dolžina: | 65 cm |
| Funkcionalne LED luči: | Sprednje |
| Hitrost: | 3 |
| Hupa: | Da |
| Lastnosti: | S pomožnimi kolesi |
| Licenca - znamka: | Vespa |
| Material: | Plastika |
| Namembnost: | Za fante, Za punce, Za najmlajše |
| Priporočena starost: | 3, 1, 2 |
| Stanje blaga: | Novo |
| Širina: | 37 cm |
| Tip koles: | Plastična |
| Višina: | 52 cm |
| Vrsta vozila: | Motor |
| Vžig s ključem: | Ne |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
